Apie mus

    UAB „Severmeta" - perspektyvi, moderni, dinamiškai auganti lietuviško kapitalo bendrovė, savo veiklą pradėjusi 2001 metais. Bendrovė šiuo metu užima lyderiaujančias pozicijas Lietuvoje pagal metalo produkcijos pardavimus. Pagrindinė bendrovės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba sertifikuota metalo produkcija. Įmonė prekiauja armatūra, viela, karšto valcavimo ir šalto valcavimo metalo lakštais, vamzdžiais.
    Bendrovė aktyviai didina klientų ratą, eksportuodama produktus bei teikdama paslaugas Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Skandinavijoje ir kitose Europos šalyse.
    Žmogiškieji ištekliai - didžiausias įmonės turtas. Šiuo metu UAB „Severmeta" dirba tikri savo srities profesionalai, kurie profesionaliai patars ir klientams padės išsirinkti reikiamą metalo produkciją, suderins logistikos klausimus.
   
UAB „Severmeta" – tai tavo metalo produkcijos tiekėjas!
                                                                                                                                                                                                                                                      

     
2018 metais, UAB "Severmeta" suteiktas CrefoCert STABILUS gold sertifikatas. Tai - oficialus UAB "Creditreform Lietuva" patvirtinimas, kad įmonė yra moki ir yra stabilios ekonominės būklės daugiau nei penkis metus. Tokio tipo sertifikatai yra suteikiami tik tuo atvėju, jeigu vertinama įmonė atitinka visus keliamus reikalavimus ir nėra parduodama.